Snowboardy Raven

snowboardy
snowboardy Raven
Raven snowboards je mladá progresívna snowboardová značka, ktorá vznikla roku 2004. Tím konštruktérov a dizajnérov značky Raven sú skúsení nielen na svojich pracovných postoch, ale všetci sú tiež aktívnymi jazdci. Raven sa narodil v srdci ľudí, pre ktorých je snowboarding vášňou, zameraním a životným štýlom. Výsledkom ich práce sú atraktívne a ucelené kolekcie vyrábané s dôrazom na kvalitu. Snowboardy Raven sú vyrábané v najlepšej európskej fabrike spoločne so snowboardy Burton - aj tým je zaručená vysoká kvalita produktov. Značka Raven snowboards sa stretáva, vďaka kvalitným materiálom, precíznemu spracovaniu, využívanie najnovších technológií a prijateľnej cene, s veľkou obľubou v Európe. Na český trh značka vstúpila v roku 2011. Pri tvorbe snowboardov Raven sa dizajnéri nebojí siahnuť k atraktívnym a nevšedným designom, napr pri využití bezfarebného laku, ktorý odhaľuje celodrevené "Tip-To-Tail" jadro a jeho precízne technické prevedenie. Celodrevené "Tip-To-Tail" jadro, grafitové sklznice a technológie rešpektujúce najnovšie trendy poskytujú uspokojenie aj náročným snowboardistom. Veľmi obľúbené sú tiež viazanie zn Raven snowboards, ktoré sa vyznačujú masívne, veľmi odolnou konštrukciou. Už u základného modelu viazanie nájdete kovové račne au vyšších modelov sú potom kovové prvky samozrejmosťou. Aj vo výrobe viazanie Raven snowboards rešpektuje najnovšie trendy av jeho ponuke nájdete aj viazanie s odklápacou pätou (technológia Flow). Veľký progres zaznamenali aj topánky na snowboard Raven, a to ako čo do kvality a funkčnosti, tak aj čo sa týka prepracovanosti detailov a celkového vzhľadu. Vďaka zladenému designu topánok s viazaním a snowboardy tak Raven snowboards vytvára ucelenú kolekciu snowboardového vybavenia, v ktorej môžete zostaviť veľmi zaujímavé snowboardové komplety.

Viazanie Raven snowboard viazanie Raven
snowboard viazanie Raven
snowboard viazanie Raven

Topánky Raven boty na snowboard Raven

Snowboardy

Raven je značka snowboardov, ktorá je veľmi obľúbená nielen v Čechách a na Slovensku, ale aj v mnohých krajinách Európy. Snowboardy Raven sú navrhované a vyrábané vo firme založenej ľuďmi, ktorí sa aktívne venujú snowboardingu. Snowboardy vznikajú v srdci ľudí, pre ktorých je snowboarding vášeň, zameranie a životný štýl. Títo ľudia zostanú verní snowboardingu a sú vďační za vašej podporu, aby mohli ďalej pokračovať.

Snowboardy Raven sa snaží vyvinúť tie najlepšie dosky s najvyšším pomerom výkon / cena. Snowboardy, ktorých výrobca verí, že kvalita je niečo, čo nemôže byť ničím nahradené. Preto sa rozhodli, že dosky budú vyrábané v Európe v jednej z popredných svetových tovární - NBL Sport. Všetky snowboardy Raven sú 100% ručne vyrábané a to je to, čo robí dosky Raven tak jedinečné. Snowboardy s maximálnym výkonom a vynikajúcou kvalitou.

Ďalšia vec, ktorá robí snowboardy Raven jedinečné je skutočnosť, že sa jedná o veľmi univerzálne snowboardy. Hoci väčšina spoločností nazýva priemernej snowboardy ako "all-mountain" iba z dôvodu, že sú nešpecifické, snowboardy Raven sú špeciálne navrhnuté k jazde v mnohých terénoch. Ak si užívate prašanu, skáčete skaly a zároveň podiktujete na debnách v parku v rámci jednej session, snowboardy Raven budú rozhodne tou najlepšou voľbou.

Snowboardy raven zakúpite napriklad v nasledujucich obchodoch: snowboardy www.snowboard4all.cz
snowboardy www.snowboard-shop.cz